TESLİMAT BİLGİLERİ

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE SATIŞ VE TESLİMATI SAĞLAYABİLMEKTEYİZ. VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞLERİNİZİN TESLİMATLARI BAYSAL CİVATA OTOMOTİV SAN.TİC. LTD. ŞTİ. GÜVENCESİ ALTINDA ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMALARI TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. TESLİMATLAR SİPARİŞ SIRASINDA BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ TESLİMAT ADRESİNDE SİZE VEYA SİZİN TARAFINIZDAN BELİRLENMİŞ OLAN 2. KİŞİYE (SADECE KİMLİK İBRAZI KARŞILIĞI) YAPILMAKTADIR.


HAFTA İÇİ SAAT 17:00 E KADAR CUMARTESİ İSE YARIM GÜN OLACAK ŞEKİLDE VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞLER, ÜRÜNLER STOKTA İSE AYNI GÜN İŞLEM GÖRÜRLER. BU SAATLERİN DIŞINDA VERİLEN SİPARİŞLER İLK İŞ GÜNÜ İÇİNDE İŞLEME ALINIRLAR.


VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞLER, SİPARİŞİN VERİLDİĞİ GÜNDEN SONRAKİ 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA TESLİM EDİLİR. SİPARİŞ ETMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLER RESMİ TATİL VE PAZAR GÜNLERİ DIŞINDA KALAN TÜM GÜNLER (CUMARTESİ YARIM GÜN) TESLİM EDİLEBİLMEKTEDİR.


KARGONUZU MUTLAKA KARGO GÖREVLİSİNİN YANINDA AÇINIZ. EĞER ÜRÜNÜNÜZ SİZE HASARLI OLARAK GELDİ İSE LÜTFEN KARGO GÖREVLİSİNE HASARLI ÜRÜN TUTANAĞI HAZIRLATINIZ VE BİZİMLE TELEFON VEYA E-MAİL YOLUYLA İLETİŞİM KURUNUZ. YADA BU TUTANAK İLE BİRLİKTE ÜRÜN VE/VEYA ÜRÜNLERİ FATURALARI DA YANINDA OLARAK, BİZE GERİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ. ÜRÜNLER BİZE ULAŞTIĞINDA SORUN EN KISA SÜREDE ÇÖZÜLEREK YENİ ÜRÜNLERİNİZ KARGO ÜCRETLERİ TARAFIMIZDAN KARŞILANILARAK SİZE TEKRAR GÖNDERİLECEKTİR.


KARGO İLE TESLİMİ YAPILAN SİPARİŞLER EĞER FARKLI BİR FATURA ADRESİ BELİRTİLMEMİŞSE, TAMAMI FATURAYA GÖRE VE FATURASI İLE BİRLİKTE KARGO FİRMASINA TESLİM EDİLMEKTEDİR. SİPARİŞİNİZE GÖRE OLUŞTURULAN FATURALARIMIZ YOLLANAN SİPARİŞİNİZİN AYRILMAZ BİR PARÇASIDIR. FATURANIZ, SİPARİŞİNİZİN YER ALDIĞI KOLİNİN DIŞINDA, ŞEFFAF PLASTİK BİR CEP POŞETİ İÇİNDE SİZE ULAŞTIRILMAKTADIR. HERHANGİ BİR NEDENDEN DOLAYI KARGO FİRMASI TARAFINDAN BU CEP İÇERİSİNDE BULUNAN FATURA SİZE TESLİM EDİLMEZ İSE LÜTFEN KARGO YETKİLİSİNE HATIRLATINIZ VE FATURANIN TESLİMİ İSTEYİNİZ. TÜM TALEPLERİNİZE RAĞMEN TESLİM EDİLEMEYEN FATURA İÇİN LÜTFEN TUTANAK TUTTURUNUZ VE DURUMU "MÜŞTERİ HİZMETLERİ" BÖLÜMÜNDEN VEYA TELEFONLA BİZE BİLDİRİNİZ. EN KISA ZAMANDA ASLI GİBİDİR KAŞELİ BİR KOPYASI TARAFIMIZDAN SİZE YOLLANACAKTIR.


EĞER FATURA ADRESİ OLARAK FARKLI BİR ADRES BELİRTMİŞSENİZ KARGONUZ SİZE İRSALİYE İLE ULAŞTIRILACAK, FATURANIZ İSE BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ FATURA ADRESİNE POSTA YOLUYLA AYRICA GÖNDERİLECEKTİR.