İade Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının veya Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü dışarıda kullanmadan, teslim tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Ürün müşteriye ulaştıktan ve kullanıldıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için müşteri temsilcilerimize ulaşmanız ve onay aldıktan sonra garanti süreci için ürünü o markanın yetkili distribütörüne inceleme amaçlı gönderilmek üzere firmamıza göndermeniz gerekmektedir. Ürün inceleme süresi '20 işgünü'dür. Bu sürenin sonunda tarafınıza sonuç bildirilecektir. Üründe üretim hatası bulunduysa değişim ya da para iadesi hakkınız doğar. Eğer üründe oluşan deformasyon üretim hatası olarak değerlendirilmez ise ürününüz aynı şekilde size geri gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan ödenecektir.

Havale iadeleri 5 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.